• Index
  •  » Wywiady
  •  » Zapis chatu Kajol z fanami z okazji premiery "MNIK" w Abu Dhabi

#1 2010-03-20 16:50:34

Kajolka

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 97
Punktów :   

Zapis chatu Kajol z fanami z okazji premiery "MNIK" w Abu Dhabi

Zapis chatu Kajol z fanami z okazji premiery "MNIK" w Abu Dhabi - 14 luty 2010

Gdybyś mogła cofnąć czas. To do jakiego okresu byś powróciła byś mogła jeszcze raz go przeżyć?

Naprawdę do żadnego. Lubię moje życie takie jakie jest. Nie żałuje tego, co do tej pory zrobiłam. Więc jest całkiem OK.

Nie grałaś jakiś czas we filmach częściowo ze względu do dziecko, a częściowo przez brak ciekawych scenariuszy. Jak zachowujesz równowagę z Karanem Joharem, że od zawsze jesteście przyjaciółmi?

http://www.mid-day.com/imagedata/2008/sep/kajol.jpg
                                                       

Mnie i Karana łączy swego rodzaju przyjaźń. Więc nie sądzę, żeby ta przyjaźń miała coś wspólnego z moimi "przeczuciami".  Moi znajomi są moimi przyjaciółmi, niezależnie od czegokolwiek innego. Jeśli chodzi o kwestie scenariuszy, to uważam, że należy być do niego przekonany w 100 procentach. Niezależnie od tego czy ktoś jest twoim przyjacielem, czy nie.

Jak dbasz o wygląd, że ciągle jesteś piękna? Fani uważają, że Ty się w ogóle nie starzejesz!


Wow! Wow! Naprawdę, ale nie wiem. Może dlatego, że zyje w spokoju, jestem zadowolona z tego co osiągnęłam. Jestem zadowolona z mojej pracy. Wiesz, uważam, że jestem ładna, więc może dlatego także Ty tak uważasz.

Co teraz robi Nysa. Jest w szkole? Kim chce zostać w przyszłości?

Dziękuję! Ona ma się dobrze. Czy jest jak w szkole? Dobrze, że lubi  chodzić do szkoły. Nie wiem co się stanie za pięć lat. Ale sądzę, że jest jeszcze zbyt młoda by wiedzieć już teraz kim chce zostać. Cokolwiek zaplanuje co daje jej szczęście to, co będziemy ją w tym wspierać.

http://www.timeoutabudhabi.com/knowledg … iew/page/1

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Zapis chatu Kajol z fanami z okazji premiery "MNIK" w Abu Dhabi

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xcw.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.laboraptorium.pun.pl www.zzn.pun.pl www.lesnictwo.pun.pl